top of page

UkrainE

Підтримка Та Інформація Для Українців

За даними ООН, понад 10 мільйонів мирних жителів покинули Україну через вторгнення Росії.

ukraine_1-po2wkkv7rum53bhmdem1rgopbr0y7etbtnjmv5181s.png

Lisbon Project підтримує багатьох, хто тікає в пошуках безпеки та миру. Наші серця розриваються від болю, завданого мільйонам українських чоловіків, жінок і дітей. Ми приділяємо пильну увагу всім подіям щодо політики португальського уряду щодо підтримки українських біженців, а також реакцій кількох неурядових організацій на цю гуманітарну кризу.

Як організація Lisbon Project зосереджується на побудові спільноти та створенні сприятливих обставин для пілкування людей, оскільки вони отримують знання про життя в Португалії, беруть участь у різноманітних заходах та шукають доступ до різних послуг.

register-po2wwzcjy5lca3h2y9lu5u0nhrwarn1tv1f9tkn7y8.png

У відповідь на кризу в Україні ми збираємо інформацію для новоприбулих українців на нашого сайту. Якщо ви зацікавлені в нашій підтримці, ви можете зареєструватися у нас, заповнивши форму. Це можливо зробити в себе вдома, онлайн, і через кілька днів Вам прийде підтверження на WhatsApp. За бажання ви можете також доєднатися до україно-російськомовної групи (CarePod), зазначивши це під час заповнення форми, і тоді ви зможете отримати підтримку наших волонтерів, у випадку якщо ви не володієте англійською.

Після реєстрації ви будете підключені до наших комунікаційних платформ і зможете підписатися на такі види діяльності, як:
  • Pop up store – щомісячий секонд-хенд з побутових речей та одягу

  • CV Clinics – щотижнева захід, де ви маєте підтримку волонтерів для створення/перекладу вашого резюме

  • Skills training – семінари з працевлаштування та курси підвищення кваліфікації

  • Legal Clinics – щотижневі консультації з юристами

  • Мовні заняття – уроки португальської та англійської мови для дорослих та дітей

  • Youth & Kids Explore – різноманітні заходи для дітей та підлітків у веселій обстановці

  • Клініки здоров’я – різноманітні щотижневі сесії з медичними працівниками в різних областях (психологія, гінекологія, арт-терапія тощо)

  • І багато інших!

ВАЖЛИВО! Більшість наших послуг надаються волонтерами, тому важливо зазначити, що доступ до них може бути повільнішим через високу зацікавленість. Ми намагаємося працювати для вас якомога швидше. Дякуємо Вам за розуміння!

Наразі, ще до того, як ви зареєструєтесь, ми будемо раді вітати вас на будь-якому з наших постійних заходів:
Сімейні п’ятниці – 16:00 – 19:00 – можливість зустрітися з іншими людьми в Лісабоні, поспілкуватися, випити кави та чаю та відпочити в компанії хороших друзів.

famfridays.png
bottom of page